04/12/2022
تور کیش از شیراز

تور کیش از شیراز

تور کیش از شیراز یکی از تور های دلپذیر و به یادماندنی برای خیلی از افراد می باشد. برای سفر به کیش نوروز 1402 شما باید بدانید که چه زمانی می خواهید به جزیره سفر کنید و بلیط هواپیمای خودتان را رزرو کنید. اما راه های دیگری نیز برای سفر وجود دارد و شما می توانید به صورت زمینی و دریایی به این جزیره بروید اما باید در نظر بگیرید که باید تا بندرعباس با ماشین یا اتوبوس بروید و از طریق کشتی و دریا به کیش بروید. در ادامه تمام نکات لازم برای سفر به کیش از طریق شیراز و اطلاعات لازم را ارائه می دهیم.

تور کیش از شیراز

بهترین آژانس های تور کیش نوروز 1402 از شیراز

یکی از بهترین روش های که شما می توانید با تمام تورهای کیش آشنا شوید دنبال کردن آژانس های مسافرتی شیراز می باشد. در این آژانس ها شما می توانید با انواع تور ها آشنا شوید. اگر می خواهید نوروز 1402 به این جزیره دیدنی  مسافرت کنید از همین حالا باید تور و هتل خودتان را رزرو نمایید به این دلیل که پرواز و هتل های آن به سرعت رزرو می شود و ممکن است دیگر اتاق خالی نداشته باشند.

رزرو تور جزیره کیش نوروز 1402

تور های مختلف با امکانات مختلفی برای سفر به کیش وجود دارد که شما می توانید هرکدام که به بوجه شما نزدیکتر می باشد را انتخاب کنید. در این تور ها شما می توانید هتل یا گردش هایی که می خواهید را انتخاب کنید. به همین دلیل بهتر است با آژآنس های مرتبط تماس بگیرید تا هزینه دقیق رزرو تور کیش نوروز 1402 اطلاع کسب کنید.

بهترین هتل های کیش

هتل های زیادی در کیش هستند که کیفیت عالی دارند. دو هتل 5 ستاره داریوش و شایان و هتل 4 ستاره صدف و هلیا از بهترین هتل‌های این جزیره هستند که می توانید برای رزرو تور کی نوروز 1402 از همین حالا اقدام کنید.

فقط باید در نظر داشته باشید که زمان تحویل و تخلیه اتاق با زمان پروازتان جور باشد.در غیر این صورت حتما برنامه ای برای زمان انتظارتان داشته باشید. زمان تحویل اتاق در هتل های کیش ساعت 14 و زمان تخلیه ی اتاق ساعت 12 ظهر است.

تور کیش نوروز 1402

تور کیش نوروز 1402

گردش در کیش

یکی از بهترین زمان هایی که شما می توانید به کیش سفر کنید نوروز 1402 می باشد که هنوز هوای کیش آنقدر گرم نشده است که اذیت شوید و هم تمامی مراکز گردشگری باز هستند.

  1. کشتی یونانی
  2. آکواریوم کیش
  3. شهر زیرزمینی کاریز
  4. مرکز خرید دامون
  5. قلعه جنی کیش
  6. شهر باستانی حریره
  7. باغ پرندگان کیش
  8. پارک دلفین‌ کیش
  9. اسکله تفریحی کیش
  10. روستای باغو کیش
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *