04/12/2022
تور گرجستان از شیراز - تفلیس و باتومی

تور گرجستان از شیراز – تفلیس و باتومی

بهترین تور گرجستان از شیراز کدم است؟ هزینه رزرو هتل در گرجستان چقدر است؟ قوانین سفر به گرجستان چیست؟  کشور گرجستان یکی از مقاصد گردشگری و زیبا برای ایرانی ها می باشد. گرجستان یک کشور اوراسیایی  محسوب می شود یعنی این که مقداری از این کشور در آسیا و مقدار دیگری در اروپا وقاع شده است.بخش قابل توجهی از مساحت این کشور به کوهستان های بلند، رودخانه ها، سواحل دریاها و سایر جاذبه‌های گردشگری اختصاص یافته است. در ادامه می خواهیم اطلاعات لازم در مورد تور گرجستان، تفلیس و باتومی از شیراز را به شما ارائه بدهیم.

تور گرجستان از شیراز - تفلیس و باتومی

تور گرجستان از شیراز – تفلیس و باتومی

معرفی تور گرجستان از شیراز

اگر هدف شما از سفر گردش در این کشور می باشد به نظر ما بهتر است در فصل بهار به این کشور سفر کنید. به این دلیل که هوای آن نه خیلی سرد و خیلی گرم می باشد و از نظر شرایط آب و هوایی یک سفر خوبی را می توانید داشته باشید. تور های گردشگری گرجستان – تفلیس معمولا طی تور 4 روزه، تور 5 روزه و تور8 روز و 7 شب معرفی می شوند که براساس این تعداد روزها هزینه ها نیز تغییر می کند در ادامه در مورد هزینه های این تور ها نیز به شما اطلاعات لازم را ارائه می دهیم. همچنین اگر شما سفر به استانبول یکی دیگر از کشور های اوراسیایی نیز علاقه مند هستید می توانید مقاله مرتبط به آن را نیز مطالعه کنید.

تور گرجستان - شیراز

تور گرجستان – شیراز

ویزای توریستی گرجستان

از سال 2016 به بعد، تمامی دارندگان پاسپورت ایرانی، امکان اقامت تا حداکثر 45 روز در گرجستان را بدون اخذ ویزا دارند. پس تا اطلاع ثانوی نیازی به اخذ ویزا و پرداخت هزینه‌های آن نیست! از این رو شما به راحتی می توانید به این کشور سفر کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *