18/07/2024
لیست دفاتر مهاجرتی در اکباتان تهران

لیست دفاتر مهاجرتی در اکباتان تهران

در ادامه این لیست از سایت نیک هجرت، اطلاعات کاملی از تمامی دفاتر مهاجرتی در اکباتان تهران را به همراه آدرس و شماره تماس آنها مشاهده می کنید. برای اطلاع از مدارک مورد نیاز و نحوه دریافت اقامت دائم و اخذ ویزا کشور موردنظرتان با شماره های درج شده در جدول زیر تماس بگیرید.

لیست دفاتر مهاجرتی در اکباتان تهران

لیست کامل دفاتر مهاجرتی در اکباتان تهران

ردیفنامآدرسشماره تماس
1سازمان مهاجرتی تحصیلی وکلای ایران اکسپرستهران، بلوار اصلی اکباتان021446322930
2مرکز خدمات مسافران آرادتهران، اکباتان، خیابان شهید نفیسی، ساختمان ایرسا، طبقه دوم، واحد سه02191012232
09302531800

بهترین موسسه های مهاجرتی اکباتان

در لیستی که در بالا برای شما گرد آوری کرده ایم، می توانید بهترین موسسه های مهاجرتی در محدوده اکباتان تهران را مشاهده کنید. با کمک این موسسه ها شما می توانید به کشوری هایی مانند کانادا، آلمان، استرالیا، آمریکا، ترکیه و … مهاجرت کنید و ویزای دائم یا ویزای موقت را دریافت کنید.

مشاوره مهاجرتی در محله اکباتان تهران

برای مهاجرت باید از چند یا حداقل یک دفتر مهاجرتی معتبر و حرفه ای که به صورت تضمینی اقامت شما را می گیرد مشاوره دریافت کنید. در جدولی که برای شما گردآوری نموده ایم می توانید اطلاعات بهترین موسسه های مهاجرتی در اکباتان تهران را مشاهده کنید.

لیست دفاتر مهاجرتی در اکباتان تهران

هزینه اخذ ویزای دائم در اکباتان تهران

برای این که بدانید هزینه مهاجرت شما چقدر می باشد باید نحوه اقامت خودتان را اطلاع داشته باشیدو مهاجرت به صورت تحصیلی با مهاجرت به صورت کاری متفاوت می باشد و همچنین مهاجرت سرمایه گذاری نیز هزینه متفاوتی برای شما در بر دارد. در جدول بالا دفاتر مهاجرتی معتبر محدوده اکباتان تهران را مشاهده میکنید برای کسب اطلاعات در مورد هزینه های لازم با آنها تماس بگیرید.

اگر به دنبال لیست آژانس های مسافرتی اکباتان تهران هستید به لینک درج شده از سایت نیک هجرت مراجعه نمایید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *