18/07/2024
لیست دفاتر مهاجرتی در صادقیه تهران

لیست دفاتر مهاجرتی در صادقیه تهران

در ادامه این لیست از سایت نیک هجرت، اطلاعات کاملی از تمامی دفاتر مهاجرتی در صادقیه تهران را به همراه آدرس و شماره تماس آنها مشاهده می کنید. برای اطلاع از مدارک مورد نیاز و نحوه دریافت اقامت دائم و اخذ ویزا کشور موردنظرتان با شماره های درج شده در جدول زیر تماس بگیرید.

لیست دفاتر مهاجرتی در صادقیه تهران

لیست کامل دفاتر مهاجرتی در صادقیه تهران

ردیفنامآدرسشماره تماس
1شاپرک بلورینتهران، صادقیه فلکه اول صادقیه، پاساژ پردیس، طبقه 402144255101
2شرکت مهاجرتی طلوع زندگی ایرانیانتهران، ، نرسیده به فلکه دوم صادقیه (آریاشهر)، کوچه پرویز، پلاک 1902144287503
3سفیران ایرانیانتهران، صادقیه ، بلوار اباذر ، شماره 7002147620101

بهترین موسسه های مهاجرتی صادقیه

در لیستی که در بالا برای شما گرد آوری کرده ایم، می توانید بهترین موسسه های مهاجرتی در محدوده صادقیه تهران را مشاهده کنید. با کمک این موسسه ها شما می توانید به کشوری هایی مانند کانادا، آلمان، استرالیا، آمریکا، ترکیه و … مهاجرت کنید و ویزای دائم یا ویزای موقت را دریافت کنید.

مشاوره مهاجرتی در محله صادقیه تهران

برای مهاجرت باید از چند یا حداقل یک دفتر مهاجرتی معتبر و حرفه ای که به صورت تضمینی اقامت شما را می گیرد مشاوره دریافت کنید. در جدولی که برای شما گردآوری نموده ایم می توانید اطلاعات بهترین موسسه های مهاجرتی در صادقیه تهران را مشاهده کنید.

لیست دفاتر مهاجرتی در صادقیه تهران

هزینه اخذ ویزای دائم در صادقیه تهران

برای این که بدانید هزینه مهاجرت شما چقدر می باشد باید نحوه اقامت خودتان را اطلاع داشته باشیدو مهاجرت به صورت تحصیلی با مهاجرت به صورت کاری متفاوت می باشد و همچنین مهاجرت سرمایه گذاری نیز هزینه متفاوتی برای شما در بر دارد. در جدول بالا دفاتر مهاجرتی معتبر محدوده صادقیه تهران را مشاهده میکنید برای کسب اطلاعات در مورد هزینه های لازم با آنها تماس بگیرید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *