24/06/2024
دفاتر مهاجرتی در قیطریه

لیست دفاتر مهاجرتی در قیطریه تهران

در ادامه این لیست از سایت نیک هجرت، اطلاعات کاملی از تمامی دفاتر مهاجرتی در قیطریه تهران را به همراه آدرس و شماره تماس آنها مشاهده می کنید. برای اطلاع از مدارک مورد نیاز و نحوه دریافت اقامت دائم و اخذ ویزا کشور موردنظرتان با شماره های درج شده در جدول زیر تماس بگیرید.

دفاتر مهاجرتی در قیطریه

لیست کامل دفاتر مهاجرتی در قیطریه تهران

ردیفنامآدرسشماره تماس
1موسسه حقوقی مهاجرتی دادپیشگانتهران، میدان فاطمی، خیابان جویبار، کوچه میرهادی شرقی، پلاک 10، واحد 602188923854
2دفتر مهاجرتی آرین ویزاتهران، دکتر علی شریعتی، کوچه سجاد، پلاک 70، واحد 602122609612

بهترین موسسه های مهاجرتی قیطریه

در لیستی که در بالا برای شما گرد آوری کرده ایم، می توانید بهترین موسسه های مهاجرتی در محدوده قیطریه تهران را مشاهده کنید. با کمک این موسسه ها شما می توانید به کشوری هایی مانند کانادا، آلمان، استرالیا، آمریکا، ترکیه و … مهاجرت کنید و ویزای دائم یا ویزای موقت را دریافت کنید.

مشاوره مهاجرتی در محله قیطریه تهران

برای مهاجرت باید از چند یا حداقل یک دفتر مهاجرتی معتبر و حرفه ای که به صورت تضمینی اقامت شما را می گیرد مشاوره دریافت کنید. در جدولی که برای شما گردآوری نموده ایم می توانید اطلاعات بهترین موسسه های مهاجرتی در قیطریه تهران را مشاهده کنید.

دفاتر مهاجرتی در قیطریه

هزینه اخذ ویزای دائم در قیطریه تهران

برای این که بدانید هزینه مهاجرت شما چقدر می باشد باید نحوه اقامت خودتان را اطلاع داشته باشیدو مهاجرت به صورت تحصیلی با مهاجرت به صورت کاری متفاوت می باشد و همچنین مهاجرت سرمایه گذاری نیز هزینه متفاوتی برای شما در بر دارد. در جدول بالا دفاتر مهاجرتی معتبر محدوده قیطریه تهران را مشاهده میکنید برای کسب اطلاعات در مورد هزینه های لازم با آنها تماس بگیرید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *