18/07/2024
لیست دفاتر مهاجرتی در محله تجریش تهران

لیست دفاتر مهاجرتی در محله تجریش تهران

در ادامه این صفحه از سایت نیک هجرت، اطلاعات کاملی از تمامی دفاتر مهاجرتی در محله تجریش تهران را به همراه آدرس و شماره تماس آنها مشاهده می کنید. برای اطلاع از مدارک و نحوه دریافت اقامت دائم با شماره های درج شده در جدول زیر تماس بگیرید.

لیست دفاتر مهاجرتی در محله تجریش تهران

لیست دفاتر مهاجرتی در محله تجریش تهران

ردیفنام دفتر مهاجرتینشانی موسسه مهاجرتشماره تماس
1موسسه مهاجرتی نصر جاوید ویراتهران، تجریش ، میدان قدس ، جنب شهرداری02126850553
2تورماژیونتهران، میدان تجریش، خیابان سعد آباد02122716727

بهترین موسسه های مهاجرتی تجریش

در لیستی که در بالا برای شما گرد آوری کرده ایم، می توانید بهترین موسسه های مهاجرتی در محدوده تجریش تهران را مشاهده کنید. با کمک این موسسه ها شما می توانید به کشوری هایی مانند کانادا، آلمان، استرالیا، آمریکا و … مهاجرت کنید و ویزای دائم یا ویزای موقت را دریافت کنید.

مشاوره مهاجرتی در محله تجریش تهران

برای مهاجرت باید از چند یا حداقل یک دفتر مهاجرتی معتبر و حرفه ای که به صورت تضمینی اقامت شما را می گیرد مشاوره دریافت کنید. در جدولی که برای شما گردآوری نموده ایم می توانید اطلاعات بهترین موسسه های مهاجرتی در خیابان تجریش تهران را مشاهده کنید. همچنین اگر می خواهید با آژانس های مسافرتی محله تجریش تهران مراجعه کنید اطلاعات تماس و آدرس آنها در لینک درج شده ثبت شده است.

موسسه های مهاجرتی تجریش

موسسه های مهاجرتی تجریش

هزینه اخذ ویزای دائم

برای این که بدانید هزینه مهاجرت شما چقدر می باشد باید نحوه اقامت خودتان را اطلاع داشته باشیدو مهاجرت به صورت تحصیلی با مهارجت به صورت کاری متفاوت می باشد و همچنین مهاجرت سرمایه گذاری نیز هزینه متفاوتی برای شما در بر دارد. در جدول بالا دفاتر مهاجرتی معتبر تجریش تهران را مشاهده میکنید برای کسب اطلاعات در مورد هزینه های لازم با آنها تماس بگیرید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *