24/06/2024
شرایط مهاجرت به ترکیه

شرایط مهاجرت به ترکیه

شرایط مهاجرت به ترکیه

در این مقاله می خواهیم در مورد شرایط و روش های مهاجرت به ترکیه بپردازیم. چگونه می توانیم اقامت دائم ترکیه رابگیرید؟ در سال های اخیر افزایش چشمگیری در مهاجرت ایرانیان به کشور ترکیه دیده شده است. در این مقاله می خواهیم انواع روش های مهاجرت به ترکیه را شرح دهیم.

انواع روش های مهاجرت چیست؟

 • مهاجرت از طریق کار چگونه است؟
  اگر زبان ترکی بلد هستید و در یک حرفه نیز تخصص کافی را دارید می توانید از طریق کاری به کشور ترکیه بروید.
  در زیر درآمد ماهانه چندین شغل ثبت شده است؛
  مثلا مهندس کامپیوتر و برنامه نویس 5000 لیر، مهندس عمران 7000 لیر،مهندس معماری 6500 لیر، خیاطی حرفه ای 4000 لیر، خیاطی ساده2500 لیر، پرستار 4500 لیر
  بعد از دریافت اجازه کار بیمه پزشکی دولتی یا همان بیمه SGK را دریافت می کنید.

در صورتی که می خواهید با بهترین دفاتر مهاجرت و اخذ ویزای ترکیه از شیراز آشنا شوید به مطلب درج شده در سایت نیک هجرت مراجعه کنید.

شرایط مهاجرت به ترکیه

شرایط مهاجرت به ترکیه

 • مهاجرت از طریق خرید ملک
  یکی از آسان ترین روش های و در عین حال مطمئن ترین و بهترین روش خرید ملک می باشد. با این روش می توانید اقامت دائم برای خود و خانواده دریافت کنید
 • مهاجرت تحصیلی
  دانشگاه های ترکیه رنکینگ رتبه های خوبی در جهان دارند. برای تحصیل در ترکیه شما یا باید پذیرش ازدانشگاه های دولتی را بگیرید که باید از قبل در آزمون یوس را قبول شوید.
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
  شما می توانید با ثبت شرکت در ترکیه یا سپرده بانکی، راه اندازی یک کسب وکار در ترکیه سرمایه گذاری کنید. باید برای سرمایه گذاری در ترکیه حساب بانکی برای خود بازکنید.
 • مهاجرت به ترکیه از طریق اخذ شهروندی
  با این روش مهاجرت شما بعد از 2 ماه پاسپورت ترکیه را دریافت می کنید.

هزینه زندگی در ترکیه چقدر است؟

هزینه های زندگی در هر شهر متفاوت است. استانبول برای زندگی بسیار مناسب اس البته گرانترین شهر ترکیه هم می باشد. قیمت اجاره خانه دراستانبول دود 20% ازشهر های دیگر ترکیه است.

برای اینکه بهترین روش های مهاجرت به ترکیه را بدانید بهتر است که با یک دفتر مهاجرت در شیراز مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

اگر علاقه دارید که در مورد شرایط مهاجرت به کره جنوبی اطلاعات کسب کنید به لینک درج شده مراجعه کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *