24/03/2023
لیست دفاتر مهاجرتی در محله ساعی تهران

لیست دفاتر مهاجرتی در محله ساعی تهران

در ادامه این صفحه از سایت نیک هجرت، اطلاعات کاملی از تمامی دفاتر مهاجرتی در محله ساعی تهران را به همراه آدرس و شماره تماس آنها مشاهده می کنید. برای اطلاع از مدارک و نحوه دریافت اقامت دائم با شماره های درج شده در جدول زیر تماس بگیرید.

لیست دفاتر مهاجرتی در محله ساعی تهران

لیست دفاتر مهاجرتی در محله ساعی تهران

ردیفنام دفتر مهاجرتینشانی موسسه مهاجرتشماره تماس
1موسسه مهاجرتی ایران کاناداتهران، خیابان مطهری، خیابان سرافراز، روبروی سفارت سابق کانادا02188519313
2موسسه اعزام دانشجو و اخذ اقامت امریکاتهران، میدان آرژانتین، خیابان بخارست، کوچه هشتم02122552631
3زندگی بهترتهران، میدان ونک، خیابان ونک، برج آسمان02188191545
4موسسه مهاجرتی یوسفیتهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک ساعی، پلاک 224491079349

بهترین موسسه های مهاجرتی ساعی

در لیستی که در بالا برای شما گرد آوری کرده ایم، می توانید بهترین موسسه های مهاجرتی در محدوده ساعی تهران را مشاهده کنید. با کمک این موسسه ها شما می توانید به کشوری هایی مانند کانادا، آلمان، استرالیا، آمریکا و … مهاجرت کنید و ویزای دائم یا ویزای موقت را دریافت کنید.

مشاوره مهاجرتی در محله ساعی تهران

برای مهاجرت باید از چند یا حداقل یک دفتر مهاجرتی معتبر و حرفه ای که به صورت تضمینی اقامت شما را می گیرد مشاوره دریافت کنید. در جدولی که برای شما گردآوری نموده ایم می توانید اطلاعات بهترین موسسه های مهاجرتی در خیابان ساعی تهران را مشاهده کنید. همچنین اگر می خواهید با آژانس های مسافرتی محله ساعی تهران مراجعه کنید اطلاعات تماس و آدرس آنها در لینک درج شده ثبت شده است.

لیست دفاتر مهاجرتی در محله ساعی تهران

هزینه اخذ ویزای دائم

برای این که بدانید هزینه مهاجرت شما چقدر می باشد باید نحوه اقامت خودتان را اطلاع داشته باشیدو مهاجرت به صورت تحصیلی با مهارجت به صورت کاری متفاوت می باشد و همچنین مهاجرت سرمایه گذاری نیز هزینه متفاوتی برای شما در بر دارد. در جدول بالا دفاتر مهاجرتی معتبر ساعی تهران را مشاهده میکنید برای کسب اطلاعات در مورد هزینه های لازم با آنها تماس بگیرید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *